fbpx

MUDr. Današová – výživový poradca (Vitadu)

Dovoľte mi,
aby som sa predstavila

Moje meno je Miroslava Današová a všeobecné lekárstvo som úspešne ukončila na Jesseniovej lekárskej fakulte v roku 2007. Po ukončení štúdia som sa zamestnala v odbore anesteziológia a intenzívna medicína. Po materskej dovolenke som prestúpila na ušno-nosovo-krčné oddelenie, kde som pôsobila 6 rokov. Popri práci v nemocnici som ešte "brigádne" pracovala ako lekár záchrannej služby.

Osobná skúsenosť s potravinovými intoleranciami (celiakia a intolerancia laktózy, ktoré majú rodinní príslušníci), problémy s nadváhou (časté otázky z okolia) ma prinútili do hĺbky študovať problematiku, správanie metabolizmu pri redukcii a zdravé chudnutie bez jojo efektu. Pred 3 rokmi som sa začala naplno venovať výživovému poradenstvu, redukcii hmotnosti, ľuďom s nadváhou spojené s vysokým krvným tlakom, cukrovkou, bolesťami kĺbov, civilizačnými ochoreniami, s potravinovými intoleranciami i ľuďom, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl a chcú zlepšiť svoje stravovanie.

Mirka

Problematika nebezpečného
viscerálneho tuku

Venujem sa problematike vplyvu viscerálneho tuku na vnútorné orgány, ktorý metabolicky mení vnútorné prostredie a tým zdravie človeka. Následkom toho vznikajú metabolické ochorenia - vysoký krvný tlak, diabetes, žlčníkové problémy, steatoza pečene, vysoké hladiny triacylglycerolov, sekundárne poškodenie obličiek, kardiovaskulárne ochorenia s následkom infarktu či mozgovou porážkou.

Medicínske poznatky dokazujú, že SPRÁVNOU a včasnou redukciou hmotnosti vyššie spomenuté zdravotné neduhy u väčšiny pacientov vymiznú.

Venujem sa každému pacientovi či klientovi osobitne. Všetky konzultácie sú individuálne, takpovediac "šité na mieru". Individuálne nastavím diétny program podľa funkcie metabolizmu, zdravia a potrieb organizmu. Počas konzultácií Vám poskytnem cenné rady ohľadom stravovania, motiváciu a podporu. Prejdeme si Vaše zdravotné problémy, analýzu zdravotného stavu a tela analyzátorom InBody 770, interpretáciu výsledkov, vysvetlenie ako funguje metabolizmus, potreby redukcie, ukážku zdravých potravín,odborné poradenstvo pri potravinových intoleranciách, pravidelné sledovanie Vašich dosiahnutých výsledkov, úbytok tuku z tukových zásob bez jojo efektu, zlepšenie zdravotného stavu a po konzultácii s odbornými lekármi i možnosť redukcie pravidelných liekov na tlak a cukrovku.

Odborné poradenstvo je vhodné pre všetky vekové skupiny, deti od 10 rokov, ľudí s nadváhou už aj s pridruženými ochoreniami ako je vysoký krvný tlak, cukrovka 2. typu, problémy s dýchaním pri nadváhe, bolesti kĺbov v dôsledku nadváhy, pri vyčerpanosti a únave a pre ľudí, ktorí chcú zmeniť životný štýl.

Fantastické výsledky mojich klientov hovoria za všetko

Čo všetko pod mojim vedením

  • Úbytok váhy v priemere 4 až 6 kg za prvé 2 týždne
  • Zlepšenie zdravotného stavu
  • Cenné rady ohľadom stravovania
  • Pravidelné konzultácie a kontroly
  • Zmeranie zdravotného stavu vysokokvalitným zariadením InBody 770
  • Jedálny lístok šitý na mieru
  • Motiváciu a podporu
  • Prístup k veľkému množstvu výborných potravín
  • Prístup k veľkému množstvu chutných receptov

Najčastejšie otázky

Výsledky našich klientov hovoria za všetko. Pri dodržiavaní programu VITADU® všetci zredukovali nadbytočné kilá k svojej spokojnosti, niektorí aj viac ako 30kg. Zdravotný stav klientov a pacientov sa zlepšuje, znižujú, alebo dokonca vyraďujú na odporúčanie svojho lekára dlhodobé užívanie liekov na vysoký krvný tlak, cholesterol, cukrovku.

Redukciu hmotnosti so spokojnosťou už podstúpilo mnoho klientov, vrátane pacientov, ktorí dostali odporúčanie od svojho lekára. Pri dodržaní programu VITADU® úspešnosť redukcie telesnej hmotnosti a zlepšenie zdravotného stavu je 100%-ná. Rozpis a diétny program klient dostáva vždy pri osobnej konzultácii, šitý priamo na mieru (na základe jeho telesných parametrov, zdravotného stavu, potreby redukcie hmotnosti, chuťových potrieb atď.).

Prvá konzultácia u nás trvá cca hodinu. Na pravidelné konzultácie a kontroly chodí klient vždy po dohode s diétnym/výživovým poradcom, cca každých 14 dní.

Tešíme sa na Vás v našich centrách VITADU®

Pri diétnom režime stravovania VITADU® klienti chudnú za prvých 14dní priemerne – muži 5 – 6kg, ženy 4 – 5kg. Závisí to od hmotnosti s akou začíname chudnúť. V našich výživových centrách sú aj rekordmani s úbytkom 10kg za dva týždne!!! Najdôležitejšie je, že metabolizmus „naučíme“ čerpať zdroj energie, potrebný pre organizmus z vlastných tukových zásob a následkom toho váha klesá stabilizovane cca 5 – 6kg za mesiac.

Pri redukčnom programe VITADU® obdržíte nielen jedálny lístok šitý každému na mieru, podľa potreby Vášho metabolizmu, ale aj recepty na prípravu chutných jedál, pri ktorých sa chudne. Máte však aj možnosť ochutnať vynikajúce bielkovinové jedlá VITADU® s nízkym kalorickým zloženim. Ako to je s Vašim metabolizmom a ako to vlastne pri redukcii telesnej hmotnosti funguje, máte možnosť sa dozvedieť v rámci bezplatných konzultácii u našich výživových poradcov. A nielen to. Naučíme Vás ako sa stravovať a pritom nehladovať, aby ste si udržali svoju dosiahnutú zníženu hmotnosť. Skrátka, aby nenastal jojo efekt……získate tzv. kurz výživy. Odpovede na všetky Vaše otázky získate na konzultáciách v našich poradenských centrách.

MUDr. Miroslava Današová

Kontaktujte ma

Dohodnite si prvú konzultáciu